7/24 REZERVASYON TEL 0535 449 07 31

Araç Kiralama Şartları

Araç Kiralama Şartlarımız Hakkında Bilgi Edinin.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Araç Kiralama Rezervasyon İşlemi Yapmak İçin Bizi Arayabilirsiniz Yada Dilerseniz 7/24 WhatsAPP Destek Hattımızdan Ehliyet ve Kimlik Bilginizi Gönderip Hemen İşlem Yapabilir Veya WEB Sitemiz Üzerinden Erken Rezervasyon Yapabilirsiniz.

Rezervasyon Yapmak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Araç Kiralama İşlemi İçin Geçerli Bir Ehliyet , Kimlik Yeterlidir.( Yabancı Uyruklu Müşterilerin de Ehliyetleri Uluslararası Kanunlara Göre Geçerlidir Ve Kiralama Yapabilirsiniz.)

Rezervasyon Araç Kiralama Sözleşmesi Nasıl Yapılmaktadır?

Araç Kiralama Yapmak İçin Müşteri Temsilcimize Ehliyet Ve Kimliginizi Gönderip Rezervasyon Ödemenizi Yaptığınız da E-Posta Adresinize Elektronik Sözleşmeniz Ve Elektronik Faturanız Gönderilmektedir, Fiziksel Sözleşmenizi İse Adresiniz de Aracınız Size Teslim Olurken Şöför Personelimiz İle Aracınızı Kontrol Edip Bir Sorun Yoksa İmzalarsınız, Sözleşmenin Bir Kopyasını Personelimiz Alır Ve Sözleşme Aslı Sizde Kalmaktadır. Fiziksel Basılı Faturanızı da Personelimiz Size Teslimatta Vermektedir!

Rezervasyon Ödeme mi Nasıl Ve Ne Zaman Yapmam Gerekli?

Rezervasyon Yapmak İçin Müşteri Temsilcimiz İle İletişime Geçip Ehliyet Ve Kimlik Bilginiz Emniyete Bağlı ”KABIS” Araç Kiralama Sistemi Üzerinden Onaylandıktan Sonra Size İletilen Şirket Hesabımıza Kendi Banka Hesabınızdan İnternet Bankacılıgından Havale/EFT Olarak Yapmanız Gerekmektedir, Eger Banka Hesabınız Yoksa Anlaşmalı Olduğumuz AKBANK’a ait Tüm ATM’lerden Nakit Olarak Şirket Hesabımıza Ödemenizi Gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon Ödemeniz Tarafımızca Kontrol Edilip İşlemleriniz Onaylanacaktır.

Adrese Teslimat Ve İade Ücretsiz mi?

Aracınız Ücretsiz Bodrum’daki Adresiniz de Size Teslim Edilir Ve İstediginiz Adresten Veya Şehirden Ücretsiz Olarak İade Edebilirsiniz, Türkiye’nin Tüm Şehirlerinden ve Havalimanlarından Araç İadesi Alabiliriz., COVİD-19 Pandemesi Sebebiyle İçİşleri Bakanlığının Yayınladıgı Genelge İle Havalimanların da Şubeleri Bulunan Şirketlerin Sosyal Yogunluk Oluşmaması Açısından Müşteriye Araç Teslimatları Yasaklanmıştır, Bu Sebepten Tüm Araç Rezervasyonların da Teslimat Ve İade Ücretsizdir Sizden Ekstra Bir Ücret Talep Edilmez.

Ödeme Yapmadan Rezervasyon Yapamaz mıyım?

Araç Kiralama Rezervasyon İşlemleriniz de Ödemeler Bankacılık Sistemi Üzerinden Kontrol Edilip Doğrulamaktadır, Ödeme Onaylanmadan Sistemden Rezervasyon Kaydınız Yapılamaz Ve Size Araç Ayrılması Mümkün Degildir.

Rezervasyon Ödemesini Araç Teslimin de Yapamaz mıyım?

Araç Kiralama İşlemi Yapmak İstediginiz de Rezervasyon İşlemlerinizi Yaptıktan Sonra Ödemenizi Yapmanız Gerekmektedir, Teslimatta Ödeme Söz Konusu Degildir. Rezervasyon Odaklı Ve Kurumsal Hizmet Veren Bir Firmayız Ve Tüm Müşterilerin Ehliyet Bilgisi Emniyet’e Baglı ”KABIS” Programı Üzerinden Sorgulanmakta , Kimlik Bilgileri İse Ödeme Yapılması İle Bankacılık Sistemi Üzerinden Otomatik Doğrulanmaktadır!! Rezervasyon Onaylanmadan ve Ödeme Alınmadan Size Şubelerden Araç Ayrılmaz ve Açık Olan Bir Şubeye Gitseniz de Size Hemen Araç Ayarlanması Mümkün Degildir.

Araçlar Kaskolu mu? KM Sınırı Var mı?

Bodrum Filo Car Şirketimize Ait Tüm Araçlarımız FULL + FULL KASKO Güvencesi İle Sizlere Teslim Edilmektedir, KAZA, YARALANMA, HIRSIZLIK, LASTİK, CAM, ÇİZİK Ve Tüm Herşeyi Kapyasan Genel Rent A Car Kaskosu İle Kiralama Yapmaktasanız, Müşterimiz Aracın Kontak Anahtarını Kaybetmedigi Sürece Hiçbir Ücret Ödemez Ve Talep Edilmez.

Bodrum Filo Car Bodrum Merkezde Ve Bodrum Havalimanların da Hizmet Veren AKBANK Anlaşmalı Kurumsal Bir Şirkettir, Araçlarımız da KM Sınırı YOKTUR! Bodrum Genelinde Ve Yurtiçinde KM Sınırı Olmaksızın İstediginiz Gibi Seyahat Edebilirsiniz.

Araç Kiralama da Yaş Sınırı Var mıdır? KOVİD-19 Önlemleri Alınmaktamıdır?

Araç Kiralama İşlemlerin de Yaş Sınırımız Yoktur! Geçerli Bir Ehliyet Ve Kimlik (Pasaport) Yeterlidir.

Tüm Araçlarımız 2020 Ve 2021 Model Yeni Araçlardır, KOVİD-19 Önlemlerini En Üst Düzeyde Almaktayız, Tüm Araçlarımız Her Kiralamadan Ve Personel Kullanımından Sonra Üst Düzey Detaylı Dezenfekte Edilmekte Ve Size Aracınızı Getiren Personelimiz de Eldiven Kullanmaktadır! Tüm Araçlarımız da Müşterilerimize 1 Paket 50 Adet Cerrahi Maske + 1 Adet Dezenfektan Araç Torpidosunda Ücretsiz Verilmektedir.

Rezervasyon İptalin de Ödeme mi Hemen Alabilirmiyim?

Bodrum Filo Car Araç Kiralama Hizmetleri Türkiye’nin En Büyük Ve Eski Bankalarından Olan AKBANK İle Anlaşmalıdır Ve Rezervasyon İptal İşlemi Yaptıgınız da Ödemenizden Hiçbir Kesinti Yapılmadan İstediginiz Banka Hesabınıza Anında İade Edilir.

Aracım Arıza Yaptıgın da Veya Kaza Durumunda Kimi Aramalıyım?

Araçlarımız Sıfır 2020 – 2021 Model Araçlardır , Kaza Veya Arıza Durumunda 7/24 Bize WEB Sitemizdeki Mobil Cep Center Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz, Müşteri Temsilcimiz Bulunduğunuz Konuma En Yakın Noktamızdan Size Hemen Yeni Bir Araç Gönderecektir. Bu İşlem İçinde Sizden Hiçbir Ücret Talep Edilmez.